Newsletter po zainstalowaniu czystej templatki

25 April, 2016
GK User
Tue Jul 04, 2017 2:46 pm
Cześć,
istnieje możliwość pobrania skądś okienka pop-up newslettera? Jest fajne, chciałam je wykorzystać, a teraz widzę, że nie można go pobrać z działu "purchases", a w czystej wersji go - co jest zrozumiałe- nie ma. AcyMailing przygotowany do współpracy czeka niecierpliwie :)
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Sun Jul 09, 2017 10:44 am
Hi

Niestety popup z newsletterem nie jest oddzielnym rozszezeniem a poprostu kolejna pozycja modulu stworzona dla niektorych templatow. Mozna by takowa dopisac i do Box, ale niestety jest to zbyt duzy task jak na nasze mozliwosci na forum. Radze poszukac jakiegos pluginu popup na stronie rozszerzen joomli. Napewno cos sie znajdzie.
User avatar
Moderator

GK User
Tue Jul 25, 2017 2:17 pm
Hej, jeszcze raz z nieco podobnym tematem, więc wykorzystam istniejący wątek. Przerabiam swoją stronę na boxie (przekombinowałam z tym photo...;)) i za cholerę nie mogę ogarnąć integracji z mailchimp. Zbudowałam moduł według installation guide, założyłam konto na mailchimp, przeszukałam całe forum ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej informacji jak ma wyglądać działanie newslettera, jak go skonfigurować, pobrałam z mailchimp ID i api keys, skonstruowałam link w tym guście: http://gmail.us1.list-manage.com/subscr ... 79861fe6c2, podstawiłam, ale nie działa :P Powinnam coś doinstalować? Dotąd zrobiłam w życiu tylko jeden newsletter na AcyMailing, temat jest mi obcy ale nie ukrywam, że chciałabym poznać samego mailchimpa i właśnie na nim mi zależy. Poradzisz coś? Niezastąpiony jedyny i najlepszy doradco tego forum? :)
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Mon Jul 31, 2017 11:13 am
Hi

Niestety, tak jak odpowiedzialem juz w poprzednim watku, moja wiedza na temat mailchimp konczy sie na instalacji i uzyciu ustawien defaultowych. Nigdy nie potrzebowalem rozbudowanych opcji.
User avatar
Moderator


cron
Remember me
Register New Account
If you are old Gavick user, click HERE for steps to retrieve your account.