EiSi

Rate this topic: Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.1.00 out of 6 based on 1 vote(s)
GK User
Sun May 03, 2015 12:49 pm
Reply with quote
Report this post
Witam, zostałem meilem poinformowany ze szablon jakiego juz uzywam tj MusicState za ktory juz zapłaciłem jest do pobrania w zintegrowanej wersji z Jomsocial 4. Więc [onownie dokonałem opłaty za ten sam szablon i pobrałem go. Nastepnie zainstalowałem. Niestetey, szablon ten nie jest zintegrowany z Jomsocial 4. Po wczytaniu go stona home z jomsocial nic się nie zminia. Po wgraniu spowrotem wersji Jomsocial 3 szablon dopasował się do wersji MusicState poprzedniej czyli własciwie ale w starej wersji Jomsocial 3. Wnioski.. pobrałem stary szablon za ktory juz zapłaciłem, prosze albo o zwrot pieniedzy albo... o udosteponienie mi szablonu ktory integruje sie z jomsocial 4 lub pokazanie mi co mam zrobic by to osiagnac. Narazie manewr ten doprowadził do nadniszczenia serwisu. Czekam na reakcje. Poza tym tak przy temacie... gdzie i jak mam dodac kod google analistic do tego szablonu ???? :(

pozdrawiam wszystkim i niecierpliwie czekam
EiSi
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Sun May 03, 2015 6:11 pm
Reply with quote
Report this post
Witam,
jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji.
Ale skoro używa - zamierza pan używać ostatecznie JomSocial 4 to sugeruje dopasować się (wczytać się głębiej) w tekst: https://www.gavick.com/updates?task=upd ... 68&catid=4

a zatem z nowszego szablonu usunąć folder: html/com_community
i wtedy nowy szablon będzie poprawnie będzie interpretował najnowsze wydanie komponentu.
User avatar
Platinum Boarder

GK User
Sun May 03, 2015 6:13 pm
Reply with quote
Report this post
gdzie i jak mam dodac kod google analistic do tego szablonu

Patrz opcja w konfiguracji szablonu, zakładka FEATURES na dole.
GoogleAnalistics.jpg


Poza tym ten guide: https://www.gavick.com/documentation/un ... -in-joomla
User avatar
Platinum Boarder


cron
Remember me
Register New Account
If you are old Gavick user, click HERE for steps to retrieve your account.