Bad thumbnails quality

News Show Pro GK5 - flexible, responsive and easily extendable free Joomla module support forum.
Rate this topic: Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.
GK User
Mon Jun 26, 2017 11:17 am
Cześć,
mam problem z jakością miniatur na przeglądzie "Portfolio Grid" i "Siatka Newsów"- mam określone automatycznie skalowanie grafik, wymiary miniatury, zaznaczone tworzenie miniatur i responsywne grafiki, a cały czas wyświetlają się one jakby miały niską jakość i rozmiar. Kombinuję w ustawieniach na różne sposoby i zero pomysłu. Link: http://test.moinob.nazwa.pl/index.php/autorka/ogladam
Z góry dzieki!
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Fri Jun 30, 2017 2:45 pm
Hi

Prosze sprawdz, czy w opcjach "Additional K2" lub "Additional Joomla Article" napewno jest wybrane zdjecie w najlepszej rozdzielczosci jaka zostala zaladowana dla artykulu. Nastepnie podniesc thumbnail quality do 100%. Gdyby zadne z tych ustawien nie pomoglo, to doradzalbym wylaczyc tworzenie thumbnail i sprawdzic, czy wtedy wyglada to lepiej.
User avatar
Moderator

GK User
Fri Jun 30, 2017 4:47 pm
Hej, zdjęcie jest wybrane "grafika pełnego tekstu", zaznaczone tworzenie miniatur, określone procentowo przycinanie... quality 100%... co więcej? Teraz się coś pomieszało i w dodatku mimo, że miniatury są zaznaczone, nie pokazuje miniatur tylko pełne proporcje- a jakość jeszcze gorsza niż była. Nie mam pojęcia- a zaraz się załamię bo klientka jutro publikuje tego bloga...
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Mon Jul 03, 2017 11:16 am
Hi

Z tego co widze wiekszosc zdjec jest ostra. Nieliczne sa rozmazane, ale jak dla przykladu "Girlboss" ma originalne zdjecie z niewiele ponad 400px szerokosc, a przez NSP jest rozszerzane do 700px. Jezeli nie ma kontroli nad wielkoscia dodawanych zdjec, to doradzalbym wylaczenie wylaczenie uzywania thumbnails wogole.
User avatar
Moderator


cron
Remember me
Register New Account
If you are old Gavick user, click HERE for steps to retrieve your account.