Installation StoreFront - Joomla! 2.5.27 -

GK User
Sat Feb 21, 2015 12:52 am
witam, trzy razy probowalem zainstalowac StoreFront - Joomla! 2.5.27 - po wgraniu przez FTP startuje instalacja i w pierwszym punkcie po wyborze jezyka (wybralem angielski) instalacja "pada" i kreci sie w kolko bez zadnej reakcji. czytalem juz "how Do" ale nie za bardzo to pomaga dla 2.5.27.... co robic? na tym samym katalogo wgralem "czysta" joomle 2.5.28 i dzialalo bez zarzutu....
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Sat Feb 21, 2015 1:36 am
Hej,
1) jakbys czytał np. polskie blogi i polska strone joomla.pl to bys wiedzial, ze joomla 2.5 zakonczyła swój żywot w grudniu 2014
2) tu jest opisane co zrobic, kiedy jest niekonczaca sie instalacja : https://www.gavick.com/documentation/jo ... o-fix-them
User avatar
Platinum Boarder

GK User
Sun Feb 22, 2015 3:26 pm
punkt 1 nogłeś sobie darować, bo widocznie musiałem mieć jakis cel, żeby instalować 2.5, prawda?
punkt 2 sobie pooglądam, ale sądzę, że to już czytałem... napisze później...
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Sun Feb 22, 2015 8:04 pm
#1 Bez stresu. Tylko informuje, bowiem niektórzy są tego "porzucenia" nieświadomi.
#2 Ogólnie instalacja udaje się w 90% przypadków, ale zawsze trafi się jakiś dziwny hosting. Na co nie mamy wpływu stąd ta porada.
User avatar
Platinum Boarder

GK User
Mon Feb 23, 2015 12:54 am
#1 powoli ze stresem, bo instaluje juz nie wiem ktory raz i caly czas bledy..
#2 zrobilem to w joomli 3.XX i front jakos chodzi, ale za to nie moge sie zalogowac jako admin:
Parse error: syntax error, unexpected $end in /moj katalog/administrator/includes/defines.php on line 26
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Mon Feb 23, 2015 1:53 am
zatem sugeruje:
1) zalozyc nowy folder np . test i spróbowac ponownie, moze kwesta tego ze masz spacje w nazwie("moj katalog") powodujej błedy?
2) zmienic hosting i spóbowac na innym.


...a przy okazji na jakim testujesz obecnie ?
User avatar
Platinum Boarder

GK User
Mon Feb 23, 2015 4:44 pm
w pliku administrator/includes/defines.php był błąd - na samym dole był krzyżyk... wywaliłem go i wgrałem na nowo - w sumie to tyle, a czasu zmarnowałem....
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Wed Feb 25, 2015 6:41 pm
...ale przyznasz że to dziwne, bo GK nie modyfikuje plików źródłowych (core), zatem to musiałbyś błąd teamu Joomla.
User avatar
Platinum Boarder


cron
Remember me
Register New Account
If you are old Gavick user, click HERE for steps to retrieve your account.