Błąd wyszukiwarki

Joomla webshop template with CSS3-based animations, VirtueMart support and one-page checkout.
GK User
Sun Apr 24, 2016 10:44 pm
Witam,
Mam problem z wyszukiwarką - mianowicie po wpisaniu frazy, której nie odnajduje wyświetla pustą białą stronę zamiast "No result : (xxxxx)" jak na stronie demo, gdzie leży przyczyna ?
A tak przy okazji czy jest możliwość aby wyszukiwać zarówno produktów VM jak i w zawartości strony ?

Pozdrawiam
Jacek
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Sun May 01, 2016 5:58 pm
Hi

Prosze podniesc poziom wyswietlania bledow do maximum i sprawdzic jak blad jest wyswietlany. Demo i kopia quickstartu na moim komputerze dzialaja poprawnie.
User avatar
Moderator

GK User
Sun May 01, 2016 8:39 pm
Hi,
No to mam taki błąd:
Fatal error: Class 'CurrencyDisplay' not found in /home/cx80/domains/cx80.telvicom.com.pl/public_html/components/com_virtuemart/views/category/view.html.php on line 160
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Tue May 03, 2016 11:03 am
Hi

Jak widac w bledzie problem pochodzi z VM bezposredion. Prosze sprobowac przeinstalowac Virtuemart.
User avatar
Moderator

GK User
Tue May 03, 2016 3:05 pm
Hi
Spróbuję przeinstalować Virtuemart. i mam nadzieję że zadziała :)
Jeszcze raz się zapytam czy jest możliwość aby wyszukiwać zarówno produktów VM jak i w zawartości strony ?
User avatar
Fresh Boarder

teitbite
Thu May 05, 2016 1:41 pm
Hi

To juz jest pytanie do supportu VM. Osobiscie kiedy musze w ten sposob wyszukiwac to kozystam z modulu Smart Search. Jest dla niego plugin do supportu VM, ale byc moze sa prostsze rozwiazania jak bezposredi plugin dla VM Search czy Joomla Search.
User avatar
Moderator


cron
Remember me
Register New Account
If you are old Gavick user, click HERE for steps to retrieve your account.