Slideshow parameters - where can I find them?

Rate this topic: Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.Evaluations: 1, 1.00 on the average.1.00 out of 6 based on 1 vote(s)
GK User
Tue Dec 17, 2013 6:07 am
Reply with quote
Report this post
Proszę o niezwłoczną pomoc. O co chodzi z tym slideshow - gdzie są do niego parametry? Czy to jest random image?
Chcę, żeby moja strona wyglądała tak jak u Państwa. Ona się jednak instaluje z jakimiś standardowymi ustawieniami, ktore dalekie są od tego, co widać u Was. Proszę o natychmiastową interwencję.
dariusz
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Tue Dec 17, 2013 7:41 am
Reply with quote
Report this post
Zamiast zwykłego theme moze Pan uzyc quickstart - jest to pelna instalacja Joomli instalujaca nie tylko wszystkie dodatkowe komponenty, ale rowniez ustawienia tak, by stroan wygladala dokladnie jak nasze demo.
User avatar
Moderator

GK User
Tue Dec 17, 2013 7:42 am
Reply with quote
Report this post
Jesli chodzi natomiast o ustawiena poszczegolnych elementow - sa dostepne albo w ustawieniach templatki, albo w ustawieniach poszczegolnych modulow - sa to standardowe metody konfiguracji elementow w Joomla.
User avatar
Moderator

GK User
Tue Dec 17, 2013 4:03 pm
Reply with quote
Report this post
Proszę o pomoc!!
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Tue Dec 17, 2013 4:16 pm
Reply with quote
Report this post
Jeszcze raz - strona ma być założona na amerykańskim serwerze. Tam instalacja joomla odbywa się jednym kliknięciem - jest po prostu w pakiecie. Innymi słowy nie mogłem użyć quickstartu, tylko pózniej zainstalować templatke. Mam olbrzymi problem z nią, gdy chodzi o ustawienie wszystkiego żeby wyglądało jak u Państwa w galerii. Strona musi jutro działać! Proszę, jak umiem najgrzeczniej o pomoc w tej sprawie.
User avatar
Fresh Boarder

GK User
Wed Dec 18, 2013 6:26 pm
Reply with quote
Report this post
Nawet jeśli serwer udostępnia opcję instalacji jednym kliknięciem, powinien też dawać możliwość ręcznego wgrania plików i ustawienia bazy - proszę skorzystać z tej opcji.
User avatar
Moderator

GK User
Thu Dec 19, 2013 9:05 am
Reply with quote
Report this post
All slideshow settings you can find in Image Show configuration. If you want to have exactly the same configuration like in our demo server the fastest way is to use quickstart packge.
User avatar
Platinum Boarder


cron
Remember me
Register New Account
If you are old Gavick user, click HERE for steps to retrieve your account.