Problem z pozycją social w wersji mobilnej

Rate this topic: Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.Evaluations: 0, 0.00 on the average.
GK User
Wed Jul 12, 2017 11:13 am
Reply with quote
Report this post
Cześć,
mam problem w wersji mobilnej (istnieje on tylko na mobilnych urządzeniach, w trybie responsywności w przeglądarce desktopowej jest ok). Po kliknięciu w cokolwiek w tej pozycji- przełącznik języka, ikony social- traktowane jest to jak odnośnik do strony głównej i strona się odświeża- problem nie występuje, gdy zjedzie się niżej do fixed menu- w fixed menu jest już ok.
W dodatku nie wiem dlaczego w wersji mobilnej zamiast określonego stylu przełącznik jest białym paskiem bez aktywnego języka. Co poradzicie? :)
url: www.capd.pl
User avatar
Senior Boarder

GK User
Wed Jul 12, 2017 11:34 am
Reply with quote
Report this post
Zdiagnozowałam, w czym (chyba) tkwi problem. Pozycja #gkLogo zachodzi na #social. Najeżdżając (w układzie mobilnym) myszką na górną krawędź paska, gdy pojawia się kursor rączki, klikam "zbadaj" i pojawia się pozycja .... gkLogo. Po najechaniu na tę pozycję w arkuszu stylów w podglądzie, zaznacza mi się nie logo, a określona część paska z szerokością pozycji GkLogo okresloną dla werrsji desktopowej. Co czynić? Pamiętam, że ten kod zaproponował mi teitbite, jakoś nie sprawdziłam co się dzieje w mobilnej a tu taki kaktus :)
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Wed Jul 12, 2017 5:42 pm
Reply with quote
Report this post
Hi

Zaprawde widze spory problem z linkiem w logo. Zapewne z wczesniejszych przerobek.

Ja bym to nadpisal:

Code: Select all
@media only screen and (max-width:640px) {
#gkLogo img {
    margin-bottom: 0;
    margin-top: 0;
}

#gkLogo {
    float: none;
    height: auto;
    margin: 0 auto;
}
}
User avatar
Moderator

GK User
Wed Jul 12, 2017 6:19 pm
Reply with quote
Report this post
Cześć :)
Kurczę, efekt jest jak na obrazku w linku https://iv.pl/images/38292137440800869480.png - niekoniecznie zamierzony :) w ogóle możecie zrobić coś ze zdjęciami? z większością problem z wgraniem ze względu na zły rozmiar zdjęcia... wkurzające :)
User avatar
Senior Boarder

teitbite
Mon Jul 17, 2017 3:05 pm
Reply with quote
Report this post
Hi

Na obrazku jest tylko logo. Jaki upload zdjec masz na mysli?
User avatar
Moderator


cron
Remember me
Register New Account
If you are old Gavick user, click HERE for steps to retrieve your account.